Автоматско диспензеро за вода-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

Боја: бела/црна
Големина: 130*70мм
Материјал: ABS, нерѓосувачки челик

Пакетот вклучува:
1 x пумпа за вода
1 x силиконска цевка
1 x цевка од нерѓосувачки челик
1 x USB кабел
1 x упатство за корисник

**ДОСТАВА ЗА КАРГО 130ден.

249ден