Безжични стерео слушалки со Bluetooth-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

*Безжични стерео слушалки со Bluetooth со висока дефиниција STN-18
*Спортски слушалки со LED светлина MIC, поддршка за далечински управувач за FM TF картичка.
*БЕСПЛАТНО КАРГО

639ден