Велосипед LauxJack 29 “2201 m5-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

Велосипед LauxJack 29 ”

*SHIMANO-опрема
*преден амортизер
*дискови на тркала
*21 брзина

 

12,999ден