Велосипед LauxJack 26″ 2106M1-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

Велосипед LauxJack 26 ”

*shimano опрема

*21 брзина
*преден амортизер
*дискови на тркала
*екстра лесен

 

11,699ден