-30%
,

ГЕЈМЕРСКИ СТОЛ СО ЛЕД СВЕТЛО


Compare
Со гејмерски стол со ЛЕД светло играј со стил започни ја својата гејмерска приказна со неодоливо седиште .
Откри го светот на незаборавно искуство на играње со модерен ергономски дизајн и наградени функции,што го прават столот перфектен за секој гејмер.
НЕМА НАСЛОН ЗА НОГА
Нашиот гејмерски стол е дизајниран заедно со гејмери и во прв план е поставен комфорот на столчето.
Врвна изработка и поголеми подложни седишта обезбедуваат перфектна подршка за грбот ,вратот осогурувајќи комфор и стабилност дури и за долги играчки сесии.
Заблескај во темнината со вградени ЛЕД светла што нудат совршена амбиетална осветленост.
НЕМА НАСЛОН ЗА НОГА
Осветлувањето може да се прилагоди според твоите перфекции,кој ти нуди уникатен стил и уживајте во играњето.

6,998ден 9,999ден