-30%
,

ГЕЈМЕРСКИ СТОЛ СО ЛЕД СВЕТЛО


Compare
Со гејмерски стол со ЛЕД светло играј со стил започни ја својата гејмерска приказна со неодоливо седиште .
Откри го светот на незаборавно искуство на играње со модерен ергономски дизајн и наградени функции,што го прават столот перфектен за секој гејмер.
Нашиот гејмерски стол е дизајниран заедно со гејмери и во прв план е поставен комфорот на столчето.
Врвна изработка и поголеми подложни седишта обезбедуваат перфектна подршка за грбот ,вратот осогурувајќи комфор и стабилност дури и за долги играчки сесии.
Заблескај во темнината со вградени ЛЕД светла што нудат совршена амбиетална осветленост.
Осветлувањето може да се прилагоди според твоите перфекции,кој ти нуди уникатен стил и уживајте во играњето.
НЕМА НАСЛОН ЗА НОГА

6,998ден 9,999ден