-45%
,

ГЕЈМЕРСКИ СТОЛ 2207 А3/B-нема на залиха


Compare
ГЕЈМЕРСКО СТОЛЧЕ
Компјутерски гејмерски стол Фотелја
Ергономскиот дизајн со удобна положба за седење,
механизам за заклучување со навалување.
Подесувач на агол од 90-150 степени и прилагодлив на висина.
Цврсти и висококвалитетни тркалца кои непречено се движат.
Вклучени се прилагодлива перница и лумбална перница.
Овие детали и други карактеристики го прават супер удобен и издржлив.

5,499ден 9,999ден