-29%
,

ГЕЈМЕРСКИ СТОЛ 2316 А6-ПЛАВ


Compare

Значи, ако сте подготвени да го подигнете вашето играње на следното ниво, набавете ја нашата столица за игри денес!

Со својата непобедлива комбинација на стил, удобност и перформанси, тој е врвниот додаток за игри што го чекавте.

Компјутерски гејмерски стол Фотелја
Ергономскиот дизајн со удобна положба за седење,
механизам за заклучување со навалување.
Подесувач на агол од 90-150 степени и прилагодлив на висина.
Цврсти и висококвалитетни тркалца кои непречено се движат.
Вклучени се прилагодлива перница и лумбална перница.
Овие детали и други карактеристики го прават супер удобен и издржлив.

5,699ден 7,999ден