-22%

ЛУЛКА КУЧЕ-2009 F2-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ДЕТСКА ИГРАЧКА ЛУЛКА-КУЧЕ

модел 2009 F2

детска плишана лулка КУЧЕ

висококвалитетен материјал

удобна мека фотеља со потпирач за грб

дрвена основа со музикални функции

помошни рачки за држење

прилагодлив безбедносен ремен

 

2,340ден 2,999ден