Детска играчка -Сет алат 2103 у25


Compare

Детска играчка -Сет алат
модел 2103 у25

Комплет алати играчки за деца, мал инженер, 

играчки  инженерски комплет алатки

– вклучува пила, завртки и капачиња за завртки, рачна пила, дрва, шрафцигер, клуч , чекан, мали и големи запчаници.

сетот содржи
-куферче за складирање на аксесоарите
-сет аксесоари

539ден