Сет Washing Basin With Vegetable Suitcase-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ДЕТСКА ИГРАЧКА-Сет Washing Basin With Vegetable Suitcase

Code:y29
Лесно се чисти пластична површина.
– Складирање во основата за сите додатоци.
– Пренослив мијалник за играчки и шпорет со вистинска чешма што работи.
– Голем простор за мијалник за играње вода и играње улоги во кујна.
– Играњето во мијалникот никогаш не било позабавно!
– Пренослив и лесен за чистење производ кој ќе ја поттикне фантазијата на вашето малечко да игра во кујната исто како мама и тато. Децата ќе ја обожаваат вистинската работна славина која навистина пумпа вода!
– Содржина на пакетот: 1 x Сет за играчки во кујна

455ден