ДЕТСКА КУЈНА „МАЛИОТ ГОВАТЧ-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

Вклучено:
– кутија за пица
– кутија со слатки
– кутија за сладолед
– шише кечап
– клешти за салата
– лажичка
– дупчиња скапула
– нож
– Чаша
– чинија
– лажица
– тава со капак
– тенџере со капак
– зелка
– морков
– сад за зачини
Големина на кујната: 24 x 41 x 71 cm
Големина на пакувањето: 42,5 x 7,4 x 61 cm
Светла кутија за подароци
Возраст: за деца од 3 години

1,349ден