-22%

ДЕТСКА НИШАЛКА-ЕЛЕНЧЕ-2009 F4-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ДЕТСКА НИШАЛКА-ЕЛЕНЧЕ

модел 2009 F4

детска плишана лулка ЕЛЕН

висококвалитетен материјал

удобна мека фотеља со потпирач за грб

дрвена основа со музикални функции

помошни рачки за држење

прилагодлив безбедносен ремен

2,340ден 2,999ден