-22%

ДЕТСКА НИШАЛКА СЛОНЧЕ-2009 F1-F3-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ДЕТСКА НИШАЛКА СЛОНЧЕ

модел 2009 F1-F3

плишана нишалка СЛОНЧЕ

висококвалитетен материјал

удобна мека фотеља со потпирач за грб

дрвена основа со музикални функции

помошни рачки за држење

прилагодлив безбедносен ремен

-достапни бои : плаво и розево

2,340ден 2,999ден