ДЕТСКО СТОЛЧЕ -ХРАНИЛКА- 2005 F1-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ДЕТСКО СТОЛЧЕ -ХРАНИЛКА

модел 2005 F1

-прилагодливо удобно  седиште

-навлаката на седиштето е едноставна за чистење и одржување

– послужавник со подлога за хранење

-прилагодлива подлога за нозете

-Тркалца за полесен транспорт.

-Можност за заклучување на тркалата.

-компактен за складирање

-достапни бои црвена,розева,плава и крем боја

2,990ден