Електрична четка за чистење со usb полнење


Compare
Електрична четка за чистење со usb полнење
Оваа рачна електрична четка за чистење е направена од висококвалитетен ABS материјал, издржлив и пренослив. Пократката рачка е лесна за држење и употреба.
-Само притиснете го копчето, ротациониот чистач започнува со чистење со ротација од 360 степени, преносливиот ротирачки чистач помага да се исчистат дамките и дамките, како и различните релативно тешко чисти агли.
-[USB полнење] Електричната четка за чистење може да работи до 2 часа по полнење, што го продолжува времето на чистење и заштедува работна сила.
– Високо запечатениот дизајн ја прави оваа електрична четка за чистење водоотпорна и може да се користи во влажни услови. Погоден за чистење на домашни кујни, дневни соби, бањи, подови, плочки, мебел, кујнска маст, шпорети, тенџериња, автомобили итн.
[Што ќе добиете] 1 електрична четка за чистење, 1 USB-кабел, 3 заменливи глави за четка.

999ден