ИГРАЧКА ЗМЕЈ СО КЕБЕ-2105 Р1-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ИГРАЧКА ЗМЕЈ СО КЕБЕ

модел 2105 Р1

***меко удобно кебе со димензии 165см*1м

Слатка играчка змеј ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за роденден и другите пригоди .

749ден