ИГРАЧКА КУЧЕ СО КЕБЕ-2105 Р2-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ИГРАЧКА КУЧЕ СО КЕБЕ

модел 2105 Р2

***меко удобно кебе со димензии 165см*1м

Слатка играчка куче ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за роденден и другите пригоди .

749ден