ИГРАЧКА МАЧЕ СО КЕБЕ-2105 Р3-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ИГРАЧКА МАЧЕ СО КЕБЕ

модел 2105 Р3

***меко удобно кебе со димензии 165 см*1м

Слатки играчка маче ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за Роденден и другите пригоди .

749ден