ИГРАЧКА ПАПАГАЛ СО КЕБЕ-2105 Р11-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ИГРАЧКА ПАПГАЛ СО КЕБЕ

модел 2105 Р11

***меко удобно кебе со димензии 165см*1м

Слатка играчка папгал ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за роденден и другите пригоди .

749ден