ИГРАЧКА ПИНГВИН СО КЕБЕ-105 Р4-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ИГРАЧКА ПИНГВИН СО КЕБЕ

модел 2105 Р4

***меко удобно кебе со димензии 165см*1м

Слатка играчка пингвин ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за роденден и другите пригоди .

749ден