ИГРАЧКА РАКЧЕ СО КЕБЕ-2105 Р9-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ИГРАЧКА РАКЧЕ СО КЕБЕ

модел 2105 Р9

***меко удобно кебе со димензии 165см*1м

Слатка играчка ракче ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за роденден и другите пригоди .

749ден