ИГРАЧКА СЛОНЧЕ СО КЕБЕ-2105 Р12-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ИГРАЧКА СЛОНЧЕ СО КЕБЕ

модел 2105 Р12

***меко удобно кебе со димензии 165см*1м

Слатка играчка слонче ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за роденден и другите пригоди .

749ден