ИГРАЧКА СО КЕБЕ-2105 Р6-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ИГРАЧКА СО КЕБЕ

модел 2105 Р6

***меко удобно кебе со димензии 165см*1м

Слатки играчки  ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за роденден и другите пригоди .

749ден