ИГРАЧКА ШЕПА СО КЕБЕ-2105 Р10-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

ИГРАЧКА ШЕПА СО КЕБЕ

модел 2105 Р10

***меко удобно кебе со димензии 165см*1м

Слатка играчка шепа ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за роденден и другите пригоди .

749ден