,

КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ А4-нема на залиха


Compare

Омилена на сите времиња, оваа извршна канцелариска фотелја ќе донесе допир на современо живеење во вашиот дом или канцеларија.

Направено со врвна PU кожа, столот има дизајн со висок грб, повеќеслојно обложено седење и удобен обложен потпирач за глава и потпирачи за раце, обезбедувајќи апсолутен луксуз со пет ѕвездички на вашиот работен простор.

Се одликува со хромирана основа со лесно прилагодување на висината и функција на навалување, како и вртење за 360 степени и пет мазни тркалца. Лесно се склопува и одржува, дури и лесно се чисти – само користете свежа, влажна крпа и вашиот стол ќе изгледа како нов

6,499ден