-32%

КЛУБ МАСА 2305 Т1-нема на залиха


Compare

КЛУБ МАСА

Подобрете го вашиот простор со нашата елегантна бела клуб маса!

Барате совршен додаток за вашиот дом или канцеларија?

Со својот модерен дизајн со три ногарки и чиста бела боја, оваа маса сигурно ќе импресионира.

Без разлика дали ја користите како централен дел за вашата дневна соба или како функционален работен простор, оваа маса е и стилска и практична. Цврстите три ногарки обезбедуваат стабилност и поддршка, додека едноставниот, но софистициран дизајн ќе ја подобри секоја просторија во вашиот дом или канцеларија.

Надградете го вашиот простор со нашата бела клуб маса на три крака.

Нарачајте сега и искусете го совршениот спој на стил и функција!

1,499ден 2,199ден