-24%
,

КЛУБ МАСА 2305 Т2-нема на залиха


Compare

КЛУБ МАСА

Разубавете го вашиот простор со нашата елегантна бела клуб маса со долна полица!

Со својот модерен дизајн со три краци, чиста бела завршница и практична долна полица, оваа маса сигурно ќе импресионира.

Без разлика дали ја користите како централен дел за вашата дневна соба или како функционален работен простор, оваа маса е и стилска и практична. Цврстите три ногарки обезбедуваат стабилност и поддршка, додека долната полица додава дополнителен простор за складирање книги, списанија или други предмети што сакате да ги имате при рака.

Надградете го вашиот простор со нашата бела клуб маса на три ногарки и долна полица.

Нарачајте сега и искусете го совршениот спој на стил и функција!

1,899ден 2,499ден