,

КОМПЈУТЕРСКО БИРО 2308 Z9-нема на залиха


Compare

Минимализам и индустриска естетика: со детали инспирирани од индустријата и отворен, воздушен дизајн, оваа голема црна компјутерска маса носи чувство на минимализам во секоја просторија, го прави вашиот простор да изгледа уредно, рустикално и удобно.
Цврсто и издржливо: тешките метални ногарки во облик на К и дебелата маса ја прават оваа рустикално црна винтиџ маса за пишување супер цврста.
Широк маса и простран простор за нозете: пространата и отворена основа обезбедува многу простор за нозете, додека големата и широка маса нуди простор за вашата работа и компјутер.

димензии 120см*60см*75см

4,999ден