-29%
,

КУФЕР 19″-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare
Куфери изработени од високо квалитетен текстил со модерен дизајн
димензии на куферот 58см*35см*18см
4-ротирачки тркала
рачка на извлекување
механизам на заклучување

999ден 1,399ден