-25%
,

КУФЕР-22003 А-28″-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

КУФЕР

модел 2203 A-28″

Куфер изработени од високо квалитетен текстил со модерен дизајн
димензии на куферот 80см*46см*25см
4-ротирачки тркала
рачка на извлекување
механизам за заклучување

2,099ден 2,799ден