-15%
,

КУФЕР 2203 А-22″


Compare

КУФЕР

модел 2203 A-22″

Куфер изработени од високо квалитетен текстил со модерен дизајн
димензии на куферот 67см*40см*20см
4-ротирачки тркала
рачка на извлекување
механизам за заклучување

1,699ден 1,999ден