-13%
,

КУФЕР-2203 А-24″


Compare

КУФЕР

модел 2203 A-24″

Куфер изработени од високо квалитетен текстил со модерен дизајн
димензии на куферот 69см*41см*21см
4-ротирачки тркала
рачка на извлекување
механизам за заклучување

2,099ден 2,399ден