-12%
,

КУФЕР-2203 А-25″


Compare

КУФЕР

модел 2203 A-25″

Куфер изработени од високо квалитетен текстил со модерен дизајн
димензии на куферот 71см*43см*22см
4-ротирачки тркала
рачка на извлекување
механизам за заклучување

2,199ден 2,499ден