-12%
,

КУФЕР 2203 А-26″


Compare

КУФЕР

модел 2203 A-26″

Куфер изработени од високо квалитетен текстил со модерен дизајн
димензии на куферот 75см*45см*23см
4-ротирачки тркала
рачка на извлекување
механизам за заклучување

2,299ден 2,599ден