-11%
,

КУФЕР-2203 А-28″C-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

КУФЕР

модел 2203 A-28″

Куфер изработени од високо квалитетен текстил со модерен дизајн
димензии на куферот 80см*46см*25см
4-ротирачки тркала
рачка на извлекување
механизам за заклучување

2,499ден 2,799ден