-11%
,

КУФЕР 2203 A-27″


Compare

КУФЕР

модел 2203 A-27″

Куфер изработени од високо квалитетен текстил со модерен дизајн
димензии на куферот 78см*46см*25см
4-ротирачки тркала
рачка на извлекување
механизам за заклучување

2,399ден 2,699ден