-24%
,

КУФЕР 29″-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

Куфери изработени од високо квалитетен текстил со модерен дизајн

2202 w

димензии на куферот   84см*49см*25см

4-ротирачки тркала

рачка на извлекување

механизам на заклучување

2,199ден 2,899ден