,

МАСА СО 2 СТОЛЧИЊА 2308 X3-нема на залиха


Compare

МАСА СО 2-СТОЛЧИЊА

100см*60см*73см-

*СТОЛЧИЊАТА МОЖЕ ДА БИДАТ ПО ИЗБОР НА БОЈА
-БЕЛА И ЦРНА
Прекрасната бела маса со цврсти дрвени ногарки и дава на вашата соба или канцеларија класичен, рустикален и архитектонски изглед што го прави совршено парче.
-совршено се вклопува во станбениот простор места за појадок, кујни и трпезарии, или јавните површини како кафуле или ресторан, особено нагласувајќи го минималистичкиот или хај-тек ентериерот

3,990ден