,

КЛУБ МАСА СО 2-СТОЛЧИЊА


Compare

Прекрасната бела маса со цврсти дрвени ногарки и дава на вашата соба или канцеларија класичен, рустикален и архитектонски изглед што го прави совршено парче.
-совршено се вклопува во станбениот простор места за појадок, кујни и трпезарии, или јавните површини како кафуле или ресторан, особено нагласувајќи го минималистичкиот или хај-тек ентериерот.

***димензии на масата 60см*60см*50см

3,210ден