-29%
,

НАТКАСНА ЗА ЧЕВЛИ -ТАБУРЕТКА-нема на залиха


Compare

НАТКАСНА ЗА ЧЕВЛИ-ТАБУРЕТКА

модел 2206  В9

димензии 100см*30см*50см
*наткасна за чевли во која горниот дел е како табуретка има можност за седење

🚛Вршиме испорака низ цела Македонија

2,999ден 4,199ден