Ножеви за сирење-2317-нема на залиха


Compare
Ножеви за сирење
4 парчиња/комплет Нож за сирење од нерѓосувачки челик Дрвена рачка Секач за сирење Сечач за печење Шпатула за сирење Кујнски додатоци за готвење.
– Сетот 4 парчиња вклучува полу-срце нож за мачкање сирење, 2 правоаголни форми за сечење и мачкање, 1 вилушка за сервирање
-Ножеви од не’рѓосувачки челик со полирани бамбо рачки, исечете ги сите видови сирење со мал напор и лесно за фаќање
– Лесен, лесен за перење и лесен за складирање во вашиот кујнски шкаф
– Одличен подарок за секој љубител на сирење и секој што сака да организира забави и да забавува гости –
Совршена алатка за сервирање за секоја пригода како што се послужавници за забава, маса итн.

325ден