ПЛИШАНА ИГРАЧКА ЛАМА 2105 Q4


Compare

ПЛИШАНА МЕКА ИГРАЧКА ЛАМА

модел 2105 Q4

димензии на играчката 38см

Слатка играчка Лама ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за роденден и другите пригоди .

499ден