ПЛИШАНА ИГРАЧКА ЛАМА 2105 Q5


Compare

ПЛИШАНА МЕКА ИГРАЧКА ЛАМА

модел 2105 Q5

димензии на играчката 46см

Слатка играчка Лама ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за роденден и другите пригоди .

599ден