ПЛИШАНА ИГРАЧКА ЛАМА 2105 Q6


Compare

ПЛИШАНА МЕКА ИГРАЧКА ЛАМА

модел 2105 Q6

димензии на играчката 65см

Слатка играчка Лама ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за роденден и другите пригоди .

999ден