ПЛИШАНА ИГРАЧКА ЛАМА 2105 Q3


Compare

ПЛИШАНА МЕКА ИГРАЧКА ЛАМА

модел 2105 Q3

димензии на играчката 28см

Слатка играчка Лама ,мека полнета кадифна играчка.
Совршен придружник за девојчиња, најдобар подарок за роденден и другите пригоди .

299ден