-25%
,

ПОЛИЦА ЗА ЧЕВЛИ В4-нема на залиха


Compare

ПОЛИЦА ЗА ЧЕВЛИ

Уредете ја вашата колекција на чевли со нашата полица за чевли за отворање!

Дали сте уморни од сопнување со чевлите секогаш кога ќе поминете низ вашата влезна врата?

Нашата полица за чевли за отворање е совршено решение!

Со својот елегантен дизајн и доволно простор за складирање, оваа багажник за чевли ќе ја одржува вашата колекција на чевли уредна и достапна. Функцијата за отворање го олеснува складирањето и вадењето на чевлите.

Кажете му збогум на нередот со чевли со нашата отворена полица за чевли со полици внатре.

Нарачајте сега и искусете го врвното складирање на чевли!
димензии 60см*24см*80см

 

2,399ден 3,199ден