-35%
,

ПОЛИЦА ЗА ЧЕВЛИ В5-нема на залиха


Compare

ПОЛИЦА ЗА ЧЕВЛИ

Дали вашата колекција на чевли го презема вашиот плакар или влез?

Нашата бела полица за чевли со фиоки е тука да помогне!
Со својот елегантен дизајн и доволно простор за складирање, оваа багажник за чевли ќе ги одржува вашите чевли уредни и достапни.

Трите нивоа обезбедуваат многу простор за сите ваши омилени парови.

Кажете му збогум на нередот за чевли со нашата бела полица за чевли со три нивоа.

Нарачајте сега и искусете го врвното складирање на чевли!

2,599ден 3,999ден