-20%
,

ПОЛИЦА ЗА ЧЕВЛИ-2303 А11-нема на залиха


Compare

ПОЛИЦА ЗА ЧЕВЛИ
модел 2206 В11

димензии 100см*24см*120см
*полица за чевли со три нивоа со затварање и две мали фиоки

🚛Вршиме испорака низ цела Македонија

3,990ден 4,999ден