пренослив звучник-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

Клучни спецификации/специјални карактеристики:
Функција:
1. Висококвалитетни звучници за квадратни забави
2. Висока моќност од 5W, тежок бас на звучник од 5 инчи со засилување
3. Голема решетка и шарени ефекти за осветлување
4. Дизајнот на жлебот на задната страна може да се држи за рака и е опремен со долга лента, која е лесна за носење
5. Вградена оригинална батерија од 1200 mAh 18650
6. Изглед патент, ексклузивна продажба
7. Направете тест за репродукција Bluetooth со 80% јачина на звук
Време на работа: 8 часа
Време на полнење: 3 часа
Функција на производот: Bluetooth функција / може да се поврзе со MIC микрофон / FM радио / поддршка USB, TF картичка, аудио репродукција / циклус полнење

Спецификација:
Излезна моќност: 5W
Звучник: 1*5 инчи, 2Ω 5W
Сооднос сигнал / бучава: ≥80dB
Стандард за Bluetooth: 5.0+EDR
Работно растојание: ≥10 метри
Влезен напон: ≤DC5V (1A)
Батерија: Вградена литиумска батерија 1200 mAh
*БЕСПЛАТНО КАРГО

803ден